GoTatry

 

Ubytovanie a relax

Banner

Objavte čaro Vysokých a Nízkych Tatier. Nechajte sa zlákať rozprávkovým wellness s výhľadom na tatranské štíty z prekrásnych hotelov, alebo romantikou luxusných chát vo švajčiarskom štýle. Nech na vás dýchne tradícia v modernom prevedení tatranských grandhotelov, či srdečná atmosféra Troch Studničiek. Vždy nám urobí radosť ponúknuť Vám to najlepšie.  Tešíme sa na vašu návštevu.

Dokonalé uvoľnenie  a relax po dni strávenom na horách nájdete v našich wellness & SPA centrách. S komplexom sáun a vonkajšími vírivkami priamo pod holým nebom. Relaxačné bazény, trysky a protiprúdy, masáže, ošetrenie pleti, fitness centrá a omnoho viac pre príjemné zážitky.

Objavte aj vy skvelé ubytovanie v Tatrách - tipy na unikátne tatranské hotely:

Grandhotel Praha **** Tatranská Lomnica

Historický Grandhotel a s kráľovskou reštauráciou s vôňou čerstvých byliniek. Užívajte si štýlové ubytovanie v luxusnej atmosfére priamo pod Lomnickým štítom 600 m od zjazdoviek v Tatranskej Lomnici s novým Grand MountainSpa,  vonkajším vyhrievaným bazénom s unikátnym výhľadomom. Prekvapia Vás nové izby a apartmány, hotel má privátny skibus.
www.ghpraha.sk

Wellness Hotel Grand**** Jasná

Moderný ski-in&ski-out hotel v náručí Nízkych Tatier pri nástupnej stanici luxusnej 8-miestnej gondoly Grand Jet ponúka novo zrekonštruované izby, nápadité vonkajšie aj vnútorné wellness&spa centrum, množstvo atrakcií pre deti s pravidelným animačným programom, trendové obchody známych značiek a požičovňu lyží, tiež modernú kongresovú sálu a interaktívne centrum s unikátnym výhľadom na Chopok. Hotel sa pýši aj špičkovou kuchyňou a príjemnou rodinnou atmosférou.
www.grandjasna.sk

Tri Studničky**** Demänovská dolina

Prvý fengshui hotel na Slovensku s unikátnym dizajnom vás poteší luxusným boutique wellness centrom s horskou plážou a exkluzívnymi gastronomickými zážitkami z rúk oceneného šéfkuchára. Hotel je situovaný 6 kilometrov od lyžiarskeho strediska Jasná a centra Liptovského Mikuláša, ponúka službu hotelových skibusov.
www.tristudnicky.sk

Chalets Jasná de Luxe ****

Luxusné horské chaty vo francúzskom štýle priamo pod svahmi strediska Jasná. Užívajte si pohodlie a súkromie domova s krbom, vlastnou saunou a VIP servisom.
www.chaletsjasna.sk

Grandhotel **** Starý Smokovec

Prestížny Grandhotel s romantikou minulého storočia leží priamo pod Slavkovským štítom. Zažite  neopakovateľné výhľady, výhodou sú priestranné izby, vnútorný bazén v útulnom wellness centre a poloha v srdci Starého Smokovca blízko množstva atrakcií.
www.grandhotel.sk

Hotel FIS *** Štrbské pleso

Ski in-ski out v nadmorskej výške 1 346 m n. m. je umiestnený v najväčšom športovom areály s bežeckými traťami na Slovensku. Hotel FIS je dogfriendly hotel, má nové nové wellness centrum, profesionálne fitnes centrum a telocvičňu. Poskytuje ideálne podmienky pre aktívny oddych aj kvalitný tréning. Zmodernizovaná bola i reštaurácia a lobby bar. 
www.hotelfis.sk

Holiday Village Tatralandia

Súčasť komplexu Aquapark Tatralandia s morskou, termálnou aj čírou vodou a skutočným tropickým rajom Tropical Paradise – štýlové zruby a apartmány v 11-tich tématických osadách – množstvo atrakcií – ideálne na rodinnú dovolenku plnú zábavy – 20 minút jazdy autom od horského strediska Jasná – ski & aquabus zadarmo. 
www.tatralandiavillage.sk

Horský hotel Srdiečko ** Chopok Juh

Novozrekonštruovaný ski in-ski out hotel na slnečnej strane Chopka vám spríjení i prepojenie aj s Chopkom Sever novými lanovkami. Komfortný turistický hotel leží v nadmorskej výške 1 213 m n. m., užívajte si skvelú atmosféru horskej chaty s novým wellness centrom. 
www.hotelsrdiecko.sk