Atrakcie a zábava

Banner

Nízke aj Vysoké Tatry ponúkajú okrem turistiky a moderných lanoviek aj rôzne formy zábavy v podobe letných atrakcií. Jednou z  najhorúcejších atrakcií leta v Tatrách sú nepochybne Mountain Carts, v jednoduchom preklade  horské káry. Vďaka ich nízkej konštrukcii sú veľmi stabilné a bezpečné i do náročnejších terénov. Je to veľmi lákavá, adrenalínová skúsenosť, ktorú si môžu vyskúšať všetky vekové kategórie. Počas zjazdu sa vám zaručene naskytne panoramatický výhľad na scenériu Jasnej alebo Vysokých Tatier. Mountain carts sú pre Vás pripravené v Jasnej na CHOPKU, v Tatranskej Lomnici na Štarte a Starom Smokovci na Hrebienku. A ako to vlastne vyzerá? 

Únavu a stres môžete v Tatrách  vypustiť počas člnkovania na hladine Štrbského plesa s panoramatickým výhľadom na Solisko. Na viac sa môžete štýlovo vybaviť námorníckou čiapkou alebo pirátskym klobúkom, pre umocnenie atmosféry. 

Viac info

Pre trochu adrenalínu si môžete skočiť aj do Starého Smokovca na Hrebienok, kde sa nachádza Summer Tubing. Je to obľúbená jazda na nafukovacom kolese na špeciálne upravenom tobogane nie len pre deti.

Viac info