GoTatry

 

Atrakcie a zábava

Banner

Nie len cez deň, ale aj v noci sú čarovné Tatry vďaka nočnej lyžovačke, sánkovačke, či korčuľovaniu. Nočná sánkovačka je už niekoľko rokov masívnou zábavou na snehu, pozemná lanovky vyvezie na Hrebienok stovky ľudí a po 2,6 km osvetlenej trati sa veselo púšťajú k údolnej stanici. Únavu a stres môžete vo Vysokých Tatrách vybehať na viac ako 80 kilometroch kvalitne upravených bežeckých tratiach.

Vyskúšajte naše “funtools” - snowbike, skifox, snowscoot, či snowtubingu ktoré garantujú výbornú zábavu aj pre nelyžiarov. Fantázii sa u nás medze nekladú. Zažite Tatry trochu inak. Zorganizujeme pre vás i súkromné preteky a dokonalý deň zavŕši tatranská večera zážitkov, na ktorú sa odveziete v unikátnom Tatraku.

Športové a spoločenské podujatia regionálneho aj európskeho významu ako Tatry Ice Master, Majstrovstvá sveta juniorov v zjazdovom lyžovaní, Konské pólo na snehu či Snežné psy pre rodiny sa stali už neodmysliteľnou súčasťou tatranskej oblasti vďaka unikátnemu spojeniu služieb, ktoré dokážeme poskytovať na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Pulzujúci život v Tatrách garantujú originálne eventy pre širokú verejnosť.

Prezrite si viac o zábave a atrakciách

Vysoké Tatry

Nízke Tatry