GoTatry

 

TATRY MAGAZÍN

Banner

Jediný lifestylový magazín o živote v Tatrách...

Stránky magazínu ukazujú návštevníkom, turistom a dovolenkárom, že na Slovensku máme nádherné miesta, kde ich na vysokej úrovni čaká zážitok, relax, zábava a pôžitok z krás a chutí, ktoré sa dajú vychutnávať všetkými zmyslami.

Cieľ  TATRY MAGAZÍNU je podporiť imidž top destinácií Slovenska, prezentovať ich ako miesta, kde sa oplatí prežiť čas a dovolenkovať, ukázať, čo sa v Tatrách, na Liptove a Horehroní chystá, čo sa oplatí vidieť a zažiť, kto ich navštívil, kde sa dá dobre najesť, kam zobrať deti, ktorý wellness si netreba nechať ujsť a aj to, kam pozvať svojich obchodných partnerov. Je distribuovaný regionálne a hoci predstavuje najnavštevovanejšie miesta na Slovensku - Vysoké Tatry, Liptov a Nízke Tatry z juhu - Horehronie, nejde o regionálny časopis. Jeho čitateľmi sú návštevníci zariadení cestovného ruchu - hotelov, kaviarní, reštaurácií, wellnessov, akvaparkov a iných. Pravidelné rubriky, ako napríklad V kresle - rozhovor so zaujímavým hosťom, Osobnosť regiónu, Prominenti, Desať na telo, či Pod pokrievkou, ponúkajú čitateľom hodnotné informácie v atraktívnej forme.

Magazín má dve vydania ročne podľa hlavných sezón – LETO a ZIMA.

Dovolenkár, turista či návštevník nájde magazín na miestach, kde má možnosť si ho prelistovať a prečítať - hotelové izby, haly, kaviarne, lobby bary, wellnesy, akvaparky...

Magazín je dostupný v zariadeniach cestovného ruchu ZADARMO.

TATRY MAGAZÍN - to je 120 strán pútavého lifestylového čítania s atraktívnou grafikou v kvalitnom prevedení.

Kontakty
Telefónny kontakt
+421 918 580 205
E-mailový kontakt

Pozrite si aktuálne číslo magazínu online

Archív

LETO 2016
ZIMA 2015/2016
LETO 2015
ZIMA 2014/2015
LETO 2014
ZIMA 2013/2014
LETO 2013
ZIMA 2012/2013
LETO 2012

MÁTE ZÁUJEM INZEROVAŤ V TATRY MAGAZÍNE? VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE V CENNÍKU